MÖBLER / Bord / Matbord 11944451
nr 1194 4451
Matbord
Gustaviansk stil, bemålat, diameter: 105, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:45:38
Den Gustavianska stilen